Характеристики
  Тип продукції
  Каталог товарів
  Клінкерна плитка
  Тип плитки:
  Клінкерна
  Фактура плитки:
  Під цеглу
  Виробник
  Cerrad
  Країна виробника
  Польща

  Перевага плитки: вона в кілька разів легше цегли. Кількість плитки, необхідне для 1 кв. метра фасаду, важить близько 20 кг, то ж кількість цегли - близько 120 кг. У тому числі це дозволяє заощадити на доставці і будівельних лісах. Недолік: при укладанні плитки дуже важлива професійність будівельників. Неідеально рівна стіна, неякісні термопанелі, які почнуть деформуватися і розходитися, неправильний клей або розчин можуть привести до того, що ваш фасад через 5-10 років почне тріскатися і розвалюватися.

  У клінкерної плитки сотні квітів: вона буває майже біла, близька по відтінку до бардовий і просто чорна. Зустрічаються набори плитки з колірними міксами - з гамою від білого до рудого і коричневого.

  Плитка буває гладка і з фактурою, вона може бути штучно зістареної - і тут у фантазії виробників теж практично немає меж. Хочете облицювання з пропалінамі, як після пожежі - будь ласка. Злегка зруйнована або напівстертий стіна в залишках вапна - теж можна викласти.


  Плитка може імітувати не тільки цегла, а й камінь - в загальному, їй можна облицьовувати будь-багатоквартирний панельний будинок, хоч готичний замок. Для реконструкції старої архітектури клінкер теж підходить, і при бажанні є всі шанси підібрати потрібний тип плитки і для будинку в голландському стилі, і для колишньої міської стіни.

  Звичайно, для облицювання фасаду можна використовувати найрізноманітніші матеріали. Один з найдешевших варіантів - сайдинг під цеглу. Він цілком підійде для заміських будиночків і невеликих за площею поверхонь. Вініловий сайдинг коштує від 100 гівенза кв. метр - але його довговічність залишає бажати кращого, зміни зовнішнього вигляду можуть з'явитися вже через кілька років. Якщо ви будуєте величезний розкішний будинок, в обробці має сенс використовувати дорогий натуральний камінь.

  Клінкерна плитка - швидше проміжний добротний матеріал між цими двома крайностями. З її допомогою можна облицювати типовий збірний котедж на дачній ділянці - навіть якщо це всього лише будинок, що поміщається на шести сотках. Або покрити стіни триповерхового особняка - 'сімейного гнізда'. Нарешті, такий плиткою можна обробити цікаве великий будинок в центрі міста, фасад якого шкода псувати зовсім вже дешевими матеріалами.


  Купити плитку для стін в києві ви можете звернувшись до наших менеджерів у нас в салоні Клінкер Студіо

  Коментувати

  Код мови коментаря.

  Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.