Характеристики
  Тип продукції
  Каталог товарів
  Клінкерна плитка
  Тип плитки:
  Клінкерна
  Фактура плитки:
  Під цеглу
  Виробник
  Cerrad
  Країна виробника
  Польща

  На якість клінкерної плитки також впливають тривалість і температура її випалу. Температура випалу при виробництві екструзійної клінкерної плитки досягає 13600С, звичайна облицювальна або плитка для підлоги обпалюється при температурі до 1700С. Час випалу клінкеру - 36 годин, звичайна плитка 'гартується' від 40 хвилин до двох годин. Чим вище температура і тривалість випалу, тим щільнішою стає структура плитки, що забезпечує її довговічність. Клінкерна плитка може служити стільки ж, скільки сам будинок.

  Обсяги продукції, що поставляється на російський ринок плитки 'KLINKER' поки що невеликі, але зате необмежений вибір її кольорів - від білого до темно-цегляного. Усередині цього спектру існує ще маса відтінків і дизайнерських вишукувань. Різна і фактура поверхні: плитки можуть бути як глянсові, так і шорсткі. Дуже цікавий ефект злегка заполірована шорсткою плитки.

  Клінкерна плитка підходить для облицювання бетонних і пінобетонних, каркасних і навіть дерев'яних поверхонь. Вона придатна для будь-яких зовнішніх і внутрішніх робіт, особливо в умовах впливу агресивних середовищ. Клінкер можна використовувати як на вентильованих фасадах, так і укладати на клейову основу - в будь-якому випадку він надійно захищає основу будинку. Завдяки екструзійного методу формування можна отримати таку форму плитки, яка дозволить приховати всі елементи кріплення в вентильованих фасадах, а в не вентильованих за рахунок 'хвоста' досягається практично монолітна структура стіни. Такі фасади довговічні і не вимагають косметичного ремонту.

  Як правило, клінкерна плитка має стандартні розміри 12 х 24,5 см, але вона може бути і квадратної, причому досить великих розмірів. Товщина її змінюється в діапазоні від 9 до 25 мм. Зі збільшенням товщини підвищується міцність клінкерної плитки, тому товстий клінкер може послужити прекрасним фальшпідлогою. Якщо поруч з вашим будинком під відкритим небом знаходиться майданчик, яка є місцем проведення будь-яких сімейних заходів, то це дуже зручно. Кожна плитка товщиною 25 мм, встановлена ​​на дистанційних кронштейнах з регульованою висотою, витримує навантаження до 500 кг, при цьому шви не закладаються і всі атмосферні опади йдуть під підлогу і відводяться за спеціальними канавках. Такий майданчик завжди буде сухою, чистою і красивою. Вона легко розбирається або при необхідності вирівнюється.

  Незамінна клінкерна плитка і при облицюванні зовнішніх сходинок. Зазвичай використовуються для цих цілей ступені з керамічного граніту хороші, але мають один недолік - вони склеюються з двох елементів, безпосередньо плитки і 'носика'. Це не монолітна структура, тому вплив опадів і циклів замерзання-розморожування призводить з часом до того, що бічні елементи відшаровуються. Описувана нами технологія виробництва клінкерної плитки дозволяє виготовляти монолітні елементи певного профілю, практично повністю виключаючи цю проблему.

  Коментувати

  Код мови коментаря.

  Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.