Характеристики
  Тип продукції
  Каталог товарів
  Клінкерна плитка
  Тип плитки:
  Клінкерна
  Фактура плитки:
  Під цеглу
  Виробник
  Cerrad
  Країна виробника
  Польща

  Яке відношення має показник водопоглинання керамічної плитки до довговічності майбутнього покриття?

  Практика показує, що пряме. У будь-якої керамічної плитки є такий показник як водопогинання - відношення маси води, поглиненої виробом при його зануренні у воду, до маси в сухому стані. Це відношення виражається у відсотках.
  Водопоглинання можна не враховувати при облицюванні ванних кімнат і інших житлових приміщень, оскільки в основному вся сучасна керамічна плитка відповідає вимогам ДСТУ. При облицюванні басейнів, фасадів, ґанків цей показник дуже важливий. Чим менше водопоглинання, тим більше морозостійкість, стійкість до перепадів температур, міцність керамічної плитки на згин. Найбільш низьке водопоглинання - у керамограніта (&lt,0,05%) Це найнижчий показник серед усіх керамічних матеріалів. Це дозволяє використовувати керамограніт для зовнішнього облицювання будівель терас, сходів в будь-яких кліматичних зонах. Це найбільш вдалий вибір для зовнішніх робіт.

  Але низьке водопоглинання керамічної плитки приховує в собі також і небезпеку.
  Клей повинен бути замішаний правильно по густоті - згідно з наведеними пропорціям на упаковці. Якщо плитка має високе водопоглинання (зазвичай це вся стінна керамічна плитка), то при укладанні клейовий склад втягується порами глибоко. Міцність кріплення в цьому випадку керамічної плитки до основи дуже висока. У керамограніта пористість низька - контакт керамічної плитки з клеєм слабкий. Відрив відбувається найчастіше в цьому місці. Якщо побачите відпалу чисту (зі слабкими залишками клейкої речовини) плитку, то знайте - плиточник не знав деякі особливості укладання керамограніта

  Коментувати

  Код мови коментаря.

  Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.