Характеристики
  Тип продукції
  Каталог товарів
  Клінкерна плитка
  Тип плитки:
  Клінкерна
  Фактура плитки:
  Під цеглу
  Виробник
  Cerrad
  Країна виробника
  Польща

  Сучасні технології утеплення будівлі приховують красу цегляної кладки (якщо така є). Сухопресована плитка під цеглу - це як спроба повернути фасаду його природну сутність. Цією плиткою можна вдало виділити цоколь, кути і вікна та двері в будівлі.

  Як укладати плитку під цеглу.
  Ми пропонуємо незвичайне рішення. Основні пункти цих ршень:

  Укладання облицювання починати зверху. Але не самого верхнього ряду, а з другого - Способом навішування. Рекомендується щоб перший ряд виступав рохи вище лінії цоколя, зазвичай зробленої пінопластом або іншим матеріалом при утепленні. Не виключається і початок укладання плитки з першого ряду. Але відбити верхню лінію малярським шнуром на першому ряді неможливо. Відмічати за допомогою шнура низ плитки не має сенсу - лінія буде забруднена клеєм при укладанні.
  Це все робиться для того, щоб шапка цоколя дала чітку лінію горизонту. Якщо почати облицювання знизу, то через розбіжності в розмірах плитки і накопичуються помилок в кожному новому ряді, рівної лінії на завершальному етапі може і не вийти. І ще. Отримати рівну лінію з декількох, закріплених профілів на стіні, також складно.

  Особливо актуальні всі ці рекомендації для високого цоколя. Коли лінія завершального ряду знаходиться на рівні очей. Тоді мінімальні відхилення від горизонту і площини стають помітні.

  Коментувати

  Код мови коментаря.

  Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.