Характеристики
  Тип продукції
  Каталог товарів
  Клінкерна плитка
  Тип плитки:
  Клінкерна
  Фактура плитки:
  Під цеглу
  Виробник
  Feldhaus Klinker
  Країна виробника
  Німеччина

  Що таке клынкерна плитка?

  Слово «клінкер» сьогодні знайоме кожному, хто хоч раз замислювався про будівництво власного будинку або взагалі з будівництвом на «ти». Однак і трактувань цього поняття існують десятки, багато з яких не мають нічого спільного зі справжнім клінкером. З різних джерел можна почути про те, що клінкер - це керамічна цегла, штучний керамічний камінь, шорсткий нерівний цегла під «ручну роботу», гнучкий пластиковий профіль з рельєфом «під цеглу» і так далі і тому подібне.

  Тим часом, клінкер сьогодні - це певний стандарт глини, з якої в процесі складного сертифікованого німецьким законодавством виробництва, виготовляються такі будівельні матеріали як облицювальну цеглу, фасадна плитка під цеглу, плитка і терасна плитка, а також ступені найвищої якості.

  Така якість матеріал набуває завдяки що входять до його складу обраним - особливим тугоплавким - глинам. Сировина для клінкерних матеріалів видобувають у кар'єрах між Англією і Голландією. Цей шар глини, який вийшов на поверхню під час льодовикового періоду не має домішок вапна. І саме тому поверхня виготовленого з неї цегли з часом не втрачає колір і на його поверхні не утворюються «висоли» і плями молочного кольору.

  Крім сировини стандарт визначає умови і процес виробництва. Обмовимося відразу, керамічні вироби, вироблені в процесі «сухого» пресування - не є клінкером. У спеціальних формах під гігантським пресом глиняна пил пресується в майже сухому зернистому стані (вміст вологи - не більше 4-5%), а потім обпалюється також при температурах 1000-1200 °. Саме так роблять керамограніт - не менше ефектний і зносостійкий облицювальний матеріал, однак, що демонструє зовсім інші властивості. Водопоглинання керамограніта дуже низька, проте, наприклад, в відношення паропроникності він повністю непрозорий, на відміну від клінкеру. При сухій пресуванні в структурі матеріалу виникають невпорядковані частки з великими порожнечами, які довго накопичують воду, а значить, руйнують саму плитку при низьких температурах.


  Як відрізнити екструдовану кераміку від кераміки, створеної за технологією сухого пресування?

  Саме по штампувальної сітці, наявної на зворотному боці будь-якої керамічної плитки, створеної методом «сухого» пресування можна відрізнити керамічний виріб, виготовлене за методом сухого пресування, від клінкеру. У клінкерної плитки із зворотного боку - поздовжні смуги.

  Коментувати

  Код мови коментаря.

  Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.