Характеристики
  Тип продукції
  Каталог товарів
  Клінкерна плитка
  Тип плитки:
  Клінкерна
  Фактура плитки:
  Під цеглу
  Виробник
  Feldhaus Klinker
  Країна виробника
  Німеччина

  ВСЕ ПРО клінкерну плитку ДЛЯ СТІН

  Клінкерна плитка для стін є гідною альтернативою натуральному каменю. Обпалена глина коштує дешевше, але є такий же міцною і довговічною. Купити клінкерну плитку для стін необхідно ще й тому, що вона має високі теплоізоляційні здібностями, надійно захищаючи стіни будинку від холоду, вологи і спеки. Наш інтернет магазин дає вам можливість замовити і купити високоякісну продукцію з обпаленої глини за доступними цінами в Києві.

  Методи виробництва плитки

  Виготовлятися клінкерна плитка для стін може двома методами: одинарним і подвійним випалюванням. Після одинарного випалу виходить пресована плитка високої міцності, яка володіє дуже низьким коефіцієнтом поглинання вологи. Плитка подвійного випалу має коефіцієнт водопоглинання трохи більше, ніж у плитки з одинарним випалюванням. Ціна на клінкерну плитку для внутрішнього оздоблення стін може бути різною.

  Від чого залежить ціна на плитку для стін? Від методу виробництва, а також від виробника.

  Продаж недорогий плитки, яка має високу якість, здійснюється нашим магазином, який розташований в Києві. Щоб купити клінкерну плитку для стін вам не потрібно навіть їздити по місту в пошуках відповідного варіанту, адже у нас зібраний найширший асортимент клінкеру за доступними цінами.

  Особливості застосування плитки

  Після того, як ви купите клінкерну плитку для внутрішнього оздоблення стін, необхідно правильно підготувати поверхню. Підготовка стін під клінкер така ж, як і у випадку з облицюванням керамічною плиткою. Якщо плиткою можна прикрасити і захистити фасад, то клінкерною бруківкою можна облаштувати внутрішній дворик, садову доріжку або навіть паркову зону. Клінкер відмінно поєднується з натуральним деревом, каменем, металом і склом. Якщо вас цікавить доступна ціна на плитку для стін, то ви можете відвідати наш магазин.

  Якщо вам потрібно замовити створення клінкерних ступенів, облаштування внутрішнього двору або облагороджування ландшафтного дизайну, то ви можете звернутися до нас. Наші фахівці дадуть вам корисні рекомендації, що стосуються того, який матеріал краще купити для тієї чи іншої облицювання.

  Для замовлення клінкерних капелюшків для парканів, плитки, бруківки або цегли за низькими цінами вам слід переглянути наш каталог або прийти в наш магазин, який знаходиться Києві за адресою вул.. Кирилівська 160А. У нас ви зможете купити все необхідне не тільки для облицювання фасаду, але також і для облагородження будь-якого ландшафтного дизайну.

  Коментувати

  Код мови коментаря.

  Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.