Характеристики
  Тип продукції
  Каталог товарів
  Клінкерна плитка
  Тип плитки:
  Клінкерна
  Фактура плитки:
  Під цеглу
  Виробник
  Feldhaus Klinker
  Країна виробника
  Німеччина

  ЯК ПРАВИЛЬНО КЛАСТИ клінкерну плитку?

  Незаперечною перевагою будь-яких клінкерних матеріалів є їх укладання на будь-які типи поверхонь. Так як плитка володіє захисними функціями, вона найкраще підходить для монтажу на фасади будівель. Вона застосовується, як в реставраційних цілях, так і в процесі будівництва.

  Процес монтажу не відніме у вас багато часу, якщо ви в курсі необхідних нюансів і володієте елементарними навичками. Для ефективного процесу вам не буде потрібно багато витратних матеріалів та інструментів.

  Особливості самостійного монтажу клінкерної плитки

  Для початку утеплюємо стіни спеціальними речовинами. Після їх затвердіння повинна вийти гладка поверхня.

  Важливою деталлю перед здійсненням укладання є перевірка поверхонь на предмет наявності пустот і нерівностей. Також потрібно очистити їх від зайвого сміття і вологи.

  Тріщини на стінах можна легко закрити, використовуючи спеціалізовані будівельні суміші. Для досягнення максимальної рівності необхідно ретельно грунтувати стіни, бажано декількома шарами. Перевірка поверхні здійснюється рівнем.

  Примітною особливістю укладання є відсутність зовнішніх відмінностей клінкеру від натурального цегли. Таким чином, будинок буде мати цегляний вид.

  Процес викладки плитки нічим не ускладнений. Ви просто будете вдавлювати їх в клейову основу, яку попередньо розмістіть на поверхні.

  Саму суміш слід наносити малими дозуванням, щоб була можливість швидкого склеювання.

  Процес монтажу клінкерних виробів своїми руками

  Ключовим моментом процесу є утеплювач, зверху якого ви будете встановлювати клінкер. Гладкі поверхні повинні складатися з якісних теплозберігаючих сумішей.

  Покрокове керівництво по монтажу клінкеру:

  Проведіть первинну розмітку поверхонь

  Початок монтажного процесу

  Викладення наступних рядів

  Відзначте смужками ті місця, де плануєте розмістити плитку. Починайте кожну лінію від цоколя, зліва направо. На даному етапі, також вам слід акцентувати увагу на майбутніх швах.

  Насамперед, приклеюйте кутові плитки, а від них рухайтеся далі у напрямку до віконних і дверних отворів, викладаючи їх по рядах. Звіряйтеся з розміткою. Це дозволить не вийти за її межі.

  Повторюйте маніпуляції від кута. На кожен ряд потрібна певна кількість клейової маси. Так, наносити клей шпателем на поверхню варто лише за потребою. Коли клей трохи висихає, вам необхідно за допомогою кисті замазати всі шви.

  Примітка! Для більш зручного процесу укладання плитки, ви можете використовувати натяжну нитку.

  Монтувати плитку можна орієнтуючись на власний смак, але постійно стежити за швами, розгладжуючи і вирівнюючи їх.

  Коментувати

  Код мови коментаря.

  Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.