Характеристики
  Тип продукції
  Каталог товарів
  Клінкерна плитка
  Тип плитки:
  Клінкерна
  Фактура плитки:
  Під цеглу
  Виробник
  Feldhaus Klinker
  Країна виробника
  Німеччина
  КЛІНКЕР І ЙОГО ВЛАСТИВОСТІ

  Клінкерна плитка вважається однією з найміцніших, морозостійких, зносостійких і екологічних матеріалів. Клінкер є перевіреним продуктом не одним століттям.


  Характеристики та властивості клінкерної плитки

  При виготовленні плитки не використовують штучні барвники та пластифікатори. В основу беруть високопластичну сланцеву глину. Після того як всі матеріали мінералів будуть очищені, їх поміщають в шнекове пристрій для ретельного перемішування. Потім отриману масу пропускають через екструдер, ріжуть на форми і обпалюють при температурі від 1200 ° С.

  Клінкер має приблизний мінеральний склад:

  Чотирьохкальцієвого алюмоферріт становить приблизно 12-25%,

  Трехкальциевого силікат займає близько 40-65%,

  Трехкальциевого алюмината зміст становить 4-12%,

  Двухкальціевий силікат міститься в межах 15-45%.

  У клінкеру розвинена колірна гамма, яка налічує понад 100 кольорів, яка досягається за рахунок натуральних компонентів. Клінкерна плитка має різноманітну поверхню: вона буває необробленої, шорсткою або глазурованою.

  Водопоглинання. Після виготовлення плитка має вологостійкість за рахунок мелкопористой структури.

  Довговічність. Це властивість визначається показником морозостійкості. Дрібнопориста структура робить плитку стійкою до морозів і вона здатна витримати до 300 циклів заморожування і розморожування.

  Щільність. Якість хорошого дорожнього клінкеру складе 2,10-2.32 кг / дм3, а стінового клінкеру не менш 1,9 кг / дм3.

  Опір випаровуванню. Це є важливим показником для дорожнього клінкеру і воно складе 0,2-0,4 г / см2.

  Опір на удар. Оцінка опору враховується за кількістю витриманих ударів. Цей показник важливий для клінкеру, який використовується для дорожніх покриттів.

  Стійкість до хімічної дії. Це властивість визначається кислотостойкостью більш 97,5% і щелочестойкостью 75-80%.

  Антіпроскальзивющая стійкість. Це властивість важливе для покриттів, які використовуються для підлог, ступенів, ділянок на які потрапляє волога і масляні речовини.

  Теплопровідність складе 0.9-1,2 Вт.

  Щільна структура дозволить витримати навіть механічні пошкодження. Клінкерна плитка не вигоряє на сонці, так як стійка до ультрафіолетових променів. На поверхні не виступають висоли, не утворюються грибки і цвіль.


  Застосування клінкерної плитки

  В першу чергу клінкерна плитка використовується при обробці фасадів. З її допомогою можна створити вигляд стародавнього палацу, стародавній російський особняк або готичний замок. Фасад, зроблений з плитки, стійкий до вивітрювання, випаровування, впливу кислотних дощів. Плитка не вимагає великих витрат для утримання. З її поверхні легко змивається бруд і пил під час дощу.

  Продукт часто застосовується в ландшафтному дизайні. З його допомогою викладають внутрішні дворики, доріжки, під'їзди до гаража, приміщення садових терас.


  Коментувати

  Код мови коментаря.

  Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.