Характеристики
  Тип продукції
  Каталог товарів
  Клінкерна плитка
  Тип плитки:
  Клінкерна
  Фактура плитки:
  Під цеглу
  Виробник
  Feldhaus Klinker
  Країна виробника
  Німеччина

  На нашому будівельному ринку можна знайти клінкерну продукцію, випущену в різних країнах під різними торговими марками. Широко представлена ​​Іспанія, Німеччина, Польща, присутні також товари вітчизняних виробників. Продукція визнаних лідерів в даному сегменті виробництва коштує значно дорожче. Це пов'язано з тим, що якість продукції, що випускається ними клінкерної плитки традиційно на високому рівні. Технологія виробництва напрацьовувалась у них століттями, до того ж є вихідний матеріал чудової якості. Вся клінкерна продукція відповідає найсуворішим стандартам якості. Саме тому весь клінкер цих виробників і коштує недешево, і знижувати ціну на дійсно відмінний товар не буде ніхто, адже попит на нього є і при існуючих розцінках.

  Польськими виробниками пропонується дешевша клінкерна плитка. Варто відзначити, що якість продукції, що поставляється ними продукції також заслуговує на повагу. Більш низька ціна пов'язана з тим, що їм доводиться завойовувати довіру покупця, який спочатку зорієнтований на інших виробників. І не факт, що коли російський споживач гідно оцінить товар, ціни на нього не зрівняються з вартістю тієї ж німецької плитки.

  Українські виробники, на превеликий жаль, конкурувати за якістю плитки з визнаними грандами не можуть. Виною всьому відсутність глини належної якості. Тому по співвідношенню ціна-якість навіть не будемо проводити порівняння, немає сенсу, хоча щиро сподіваємося, що в найближчому майбутньому ситуація зміниться кардинально.


  Коментувати

  Код мови коментаря.

  Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.