Клинкерная плитка Cerrad Loft brick CHILI

    Характеристики
    Тип продукции
    Каталог товаров:
    Клинкерная плитка
    Тип плитки:
    Клинкерная
    Фактура плитки:
    Под кирпич
    Производитель:
    Cerrad
    Страна производителя
    Польша

    Клинкерная плитка Cerrad Loft brick CHILI может быть использована как плитка для фасада здания и плитка для стен в квартире.

    Плитка Церрад Лофт Брик чили имеет окрас приближенный к натуральному кирпичу, по этому часто используются при облицовке зданий с целью придать им натуральный внешний вид

    клінкерна плитка

    Сфер застосування клінкеру сьогодні дуже багато. Цей екологічний оздоблювальний матеріал - прекрасний вибір для:


    • оздоблення фасаду,


    • оформлення сходинок і ганку,


    • створення стильних інтер'єрів всередині приміщень.


    Кожному хто хоче проявити індивідуальність і вибрати кращі матеріали для внутрішньої і зовнішньої обробки будинку, фахівці рекомендують купити клінкерну плитку, яка зробить його неповторним. Базовим сировиною для виробництва клінкеру є високопластична глина, яка піддається пресуванню і випалу в спеціальних печах, де температура сягає 1200 ° C. Відсутність будь-яких пластифікаторів і штучних барвників робить клінкер нешкідливим і гігроскопічним.


    Якщо вам потрібна клінкерна плитка, купити в Києві її нескладно, завдяки широкому вибору пропозицій, серед яких плитка різних фактур (шорстка, глазурована, необроблена), тональних варіантів і форматів.


    Клінкерна плитка Cerrad

    Ринок будівельних матеріалів сьогодні пропонує купити клінкерну плитку в Києві від різних виробників, але при цьому варто довіряти лише тим, хто зміг себе зарекомендувати тільки з хорошого боку. Прикладом тому є компанія Cerrad, яка задає тон в даному сегменті, доводячи до досконалості технології виробництва. Ця клінкерна плитка, ціна якої виправдана красою і якістю, володіє відмінними характеристиками, в числі яких морозостійкість і водопоглинання, легкий догляд і зносостійкість. Використовувати під відкритим небом цей матеріал можна без остраху, що він вицвіте під променями сонця або потріскається при сильних морозах.


    Клінкерна плитка для сходинок і не тільки

    Ще одним приводом для того, щоб купити плитку клінкерну, став той факт, що вона відмінно укладається на різні поверхні (бетон, цемент, глина). Завдяки своїй універсальності і ряду переваг, клінкер виграє перед ідентичними оздоблювальними матеріалами. Сьогодні клінкерну плитку в Києві, купують для облицювання камінів і печей, оздоблення стін у ванній, на кухні і навіть у вітальнях. Різноманіття пропозицій цього матеріалу з одного боку полегшує, а з іншого ускладнює вибір, оскільки в такому достатку деколи складно підібрати саме той варіант, який зможе максимально задовольнити ваші естетичні запити.

    Добавить комментарий

    Код языка комментария.

    Простой текст

    • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
    • Строки и абзацы переносятся автоматически.
    • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.