Характеристики
  Тип продукції
  Каталог товарів
  Ручне формування
  Тип цегли:
  Керамічний
  Виробник
  CRH
  Країна виробника
  Польща

  Цегла ручного формування під старовину

  Цегла ручного формування - унікальний в своєму роді будівельний матеріал в першу чергу декоративного характеру. Особливість цього цегли є практично повна відсутність машинного праці, це значить що в кожну цеглинку або декоративний елемент вкладена частинка людського тепла і душі, а це дорогого коштує.


  На ринку будівельний матеріалів трохи виробників пропонують справжній цегла ручного формування, і кращі з них представлені у нас на сайті.


  Так наприклад цегла ручного формування українського виробництва «Катеринославський цегла» з унікальною технологією випалу і можливістю замовити іменний або бліндірованний цегла ручного формування. Або бельгийски виробник Nelissen з величезним асортиментом однотонних і міксовий квітів. Також у нас представлена ​​продукція німецького виробника цегли Deppe Backstein-Keramik, як бачите ми прагнемо задовольнити практично будь-який запит по цеглині ​​ручного формування.


  Основні характеристики цегли ручного формування

  -Морозостійка: F&gt, 75,100

  -Водопоглощеніе: ≤10%

  -Марка: М-175 і вище


  Використання цегли ручного формування в декоруванні фасаду вашого будинку або внутрішніх приміщень це гарантія використання натурального довговічного матеріалу з унікальним кольором, рельєфом, і структурою.

  Особливо важливо відзначити що термін експлуатації цегла ручного формування більше 100 років перевірених на практиці, тому оздоблення фасаду таким матеріалом це гарантований привабливий вигляд будинку на багато десятиліть, тим більше що цегла ручного формування не втрачає свого кольору протягом усього експлуатаційного періоду.

  Купити цегла ручного формування вам не складе абсолютно ніяких труднощів, просто замовте необхідну кількість і місце доставки через сайт або зв'язатися з відділом продажів.

  Як використовувати цеглу ручного формування

  Як правило цегла ручного формування замовляють одразу весь обсяг необхідний для обробки фасаду всього будинку, це дає гарантію, що цегла буде однакового тону, так як змішування сировини буде розрахований під ваше кількість цегли.

  Кладку цегли необхідно проводити при позитивних показниках температури починаючи від + 5С. Для кладки зазвичай застосовують розчин, що клеїть що не містить водорозчинні солі, при сухій або жаркій погоді цегла перед кладкою необхідно занурювати в чисту воду, це забезпечить нормоване вбирання вологи з розчину.

  Всі інші норми по кладці аналогічні як і для звичайного облицювальної цегли.

  Коментувати

  Код мови коментаря.

  Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.